12 Ekim 2013 Cumartesi

Vaseline // Yoğun Bakım Kremi

Merhabalar

Kış aylarına girmek üzere olduğumuz şu zamanlarda sizlere yoğun nem veren Vaseline Essential Moisture Bakım Kreminden bahsetmek istiyorum.


Öncelikle Vaseline bu kremden nasıl bahsetmiş bakalım;

Sağlıklı cildin % 90’ı sudur. Cildimize vücudumuzu korumasını sağlayan gücü ve esnekliği veren bu özelliğidir. Ne yazık ki gün içerisinde cildimizdeki yaklaşık yarım litre suyu ve besin maddelerini kaybederiz.

Vaseline Essential Moisture krem cilde nüfuz eden besleyici maddeler ve multivitaminler içeren çok işlevli, yoğun bir kremdir. Cildi zengin yapı maddeleriyle besler, her gün canlı ve sağlıklı hissetmenizi sağlar.

• A ve E vitaminleri: Cildin temel besleyici maddeleri
• Bakım yapan nemlendirici: Cildin günlük nem ihtiyacını karşılar.
Ben bu kremi yazın almıştım fakat yaz için bana çok ağır gelince kışa doğru kullanmaya karar verdim. Baya kullandıktan sonra yorumla zamanı geldi. Benim ellerim kuruduğu zaman ne kadar krem sürersem süreyim zor nemlenir. Bu yüzden bu kremi kullanışlı buldum. Fiyat olarak 5 - 10 Tl arasında değişiyor. İndirimde denk gelirseniz şans vermenizi tavsiye ederim. Özellikle çok kuru ciltler için uygun olacaktır. El ve vücudunuza uygulayabilirsiniz. Kullananlardan yorumlarını bekliyorum. Sevgiler ! :)

2 yorum:

© Hebran´ın Yorumu Tüm Hakları Saklıdır.

Designed by mhtyvz