10 Temmuz 2012 Salı

L'rouge Body Care - Tüy Azaltıcı Krem

Bu günün ikinci postunda Tüy azaltıcı bakım kremimiz var.
Uzun süren kullanım sonucu tüylerde ciddi manada azalma söz konusu.


Şöyle bir şey oluyor kendisi.
İçinde de şunlar bulunuyor. Paraben falan yok.
Kendisi hakkında ne demiş; 

L'rouge Natural istenmeyen tüyleri incelten ve azaltan, bitkisel bazlı tüy azaltıcı kremdir. Her kıl kökü deri altındaki dokuda bulunan canlı kıl foliküllerinden oluşur. Kılcal damarlarca taşınan mineral, vitamin ve yağlarla beslenen kıl folikülleri kılların büyüyüp uzamasını sağlar. L'rouge Natural kıl foliküllerinin gelişme evresine etki ederek istenmeyen tüyleri incelten ve azaltan, bitkisel bazlı tüy azaltıcı kremdir. Kolay uygulanan ve hızla emilen yapısıyla özellikle bacak, karın, sırt gibi geniş bölgeler üzerinde yapılan uygulamlar için idealdir.

L'rouge Natural'in içeriğindeki bitki özlerinin tüy kökleri üzerindeki zayıflatıcı ve azaltıcı etkisi, Laboratoires Serobiologiques SA France laboratuvarlarında yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.


Yapısı şu şekilde. 
Kokusu asla rahatsız edici değil aksine mükemmel denebilir. 2 hafta sabah akşam kullanımda etkisini göstermeye başlıyor. 6 aylık kullanımda ilk zamana göre etkisini çok yoğun bir şekilde gösteriyor. Bence kullanılabilir güzel bir ürün. Tabi herkesi yapısı farklı kime nasıl etki eder bilemeyiz.

Şimdilik bu kadar.
Hoşçakalın:)

1 yorum:

  1. Ben de kullanıyorum ürünü son derece başarılı özellikle yüz bölgesi için olan tüy azaltıcı spreyi harika, tüylenme için kol bölgesinde tüy dökücü krem kullanıyorum o 2 ay sonra ancak çıkıyor ve azalarak. Paylaşmak istedim

    YanıtlaSil

© Hebran´ın Yorumu Tüm Hakları Saklıdır.

Designed by mhtyvz